Bitkilerin
ekim zamanı,
hayvanların
çiftleşme
mevsimi
var.

Bebek düşünen ailelerinde sağlıklı bir bebeğe sahip
olabilmeleri için doğru sevişme zamanı var.


TAŞLAMAYA DAVET

26 Şubat 2003 günü bir Türk’ün buluşuyla SAĞLIK ÇAĞI başladı.

26 Şubat 2005 günü saat 15:00 te ben ve ailem Taksim Meydanında olacağız.
Sizleri beni ve ailemi taşlamaya davet ediyorum.
İnsanlık için bir taş atar mısınız?

Evet her ailenin matematiksel olarak sağlıklı bir çocuğa sahip olabileceğinin ispatının yapıldığı gün Sağlık çağı başladı.
Yetkiler, ilgiler ve basın konuyu 2 senedir insanlığa ulaştırmıyor. Duyarsızlık hat safhada.
İlgili ve görevlilerin duyarsız kalmasından dolayı Kanıta dayalı tıp çerçevesinde yapılan araştırmada: 98. bebek olan Fatih Emircan Yıldız’ın dünyaya gelmesi ile 6 Ekim 2004 günü matematikle ispatlanan bilginin kanıta dayalı tıpla da ispatlandığı gün oldu.
Duyarsızlığın son bulması için sizleri buluşu bulan beni ve ailemi taşlamaya yada duyarsız kalan yetkililer, ilgililer ve basın kuruluşlarını sorgulamaya davet ediyorum.
Bu barbarlığa dur denmesi için yardımcı olur musunuz?
Saygılarımla
Osman Yıldız

Matematik ispatının temeli neye dayanıyor. Ve ispatın kurgusu nedir.
Her sağlıklı erkek yaklaşık 3 günde (70 günlük süren bir zaman dilimi sonucu) 200 milyon sperm üretmektedir.
Ve bu spermlerin ortalama yaklaşık % 20’si sağlıklı spermlerden oluşmaktadır. (Yaşa ve kişilere göre değişmekle birlikte ortalama kabul değeri.)
Sağlıklı olan bu spermlerin yaklaşık % 10’u y spermlerinden oluşmakta olup kadın yumurtasına yine yaklaşık 4 saatte ulaşmaktadır. Yine bu spermlerden yaklaşık % 10’u kadarı da X spermlerinden oluşmakta olup kadın vücudunda 7 güne kadar yaşayabilmektedirler. Ortalama ise sağlıklı X spermlerinin 3 gün yaşayabildiği varsayılmaktadır.
Her ay sağlıklı her kadın yumurtalıklarından bir yumurtayı sperm kabul etmek üzere olgunlaştırmaktadır. Yumurtanın sperm kabul edeceği zaman öncesinde ise sağlıklı her kadın folikülün çatlaması zamanını kasıklarında batma hissi ile hissedebilmektedir. Ayrıca bu zaman akıntı farklılaşması ile de net olarak tayin edilebilmektedir.
Genel olarak ta sağlıklı her kadında bu zaman dilimi adet kanamasının başlangıcının 10ila 13 Günleri arasına rastlamaktadır.
Aşağıda bu bilgilerin tabanı dikkate alınarak matematiksel ispat anlatılmıştır.
Ve bu anlatılan matematiksel ispat ta; üzerinde 1 den 6 ya kadar sayılar bulunan bir zar atıldığında nasıl ki 7 gelme ihtimali sıfır ise; yukarıda ki bilgilerden yola çıkılarak hareket edildiğinde anne adayı kadının bu bilgileri bilmesi ve bu duyguyla korunması durumunda sakat çocuk doğumuna sebep olacak şekilde hamile kalması da imkansız olacaktır.
Yani ilişki zamanını ayarlayarak sakat çocuk doğumlarının önlenmesi kesinlikle mümkündür. Bu hipotez tamamen sağlıklı spermlerin yumurtaya ulaşmasına imkan verecek şekilde eşlerin hareket etmelerine bağlıdır.
Örnek:
Kendinizi büyük bir firmanın 20 katlı binasının 20. Katında yönetici olarak düşününüz.
Ve firmanıza yılda bir kere 1 eleman aldığınızı ve sizin bu elaman alımınızdan dolayı da her gün veya 2 günde bir veya 3 günde bir 100 kişinin işe müracaat ettiğini düşününüz.
Bu müracaat eden kişilerden de 80 kişisinin hiçbir işe yaramayacağını ve sizin kesinlikle böyle bir elemanı istihdam etmek istemediğinizi düşününüz.
Fakat çalıştığınız firmanın prensip kararı olduğunu ve her ayın 10 ila 16. Günleri arasında sadece sizin bilebildiğiniz bir saatte 100 tane kapısı olan bir odada siz hangi kapıyı açarsanız o kapıdan içeri girecek elemanı işe alma zorunluluğunuz olduğunu düşününüz.
Yine bu kişilerden 20. Katta olan odanıza en fazla 21 veya 22 kişinin ulaşabildiğini, diğerlerinin ise bina içinde kaybolarak sizin odanıza bile ulaşamadıklarını düşününüz.
Yine siz tecrübelerinizden dolayı işe müracaat eden elemanlardan en zeki ve en iyi olanının 20. Kattaki odanıza binanın durumundan dolayı en erken 4 saatte ulaşabildiğini biliyor olunuz.
Yine bu 100 kişiden en sabırlı ve dayanıklı olanında binada 3 gün dolaşabildiğini ve sabırla sizin odanızın kapısının açılmasını beklediğini düşününüz.
Yine diğerlerinin ise en fazla 24 saat binada kaldıklarını ve eğer sizin odanızın kapısı açılmazsa o saatler arasında vaz geçip gittiklerini düşününüz.
İşe müracaat eden elemanların dış kapıdan içeri girmelerine ise siz karar veriyorsunuz. Ve sizin talimatınızla dış kapı açılıyor.
Bu bilgiler elinizde iken matematiksel hesap yaparak istediğiniz vasıfta bir elemanın odanızın açılan kapısından içeri girmesini sağlayabilir misiniz?
Cevap evet! Çözüm ise;
Öncelikle her ay 16. Günden 4 saat öncesinden başlayıp dış kapının açılmasını istersiniz. Bu açılım devam ederek sadece denemelerle en iyi olan elamanın sizin açacağınız kapıdan girmesini sağlarsınız.
Bunun eşlere uygulaması ise şöyle olacaktır. Hamile kalmaya karar veren bayan öncelikle adetinin 16. gününü hamile kalmak için kullanacaktır. Daha sonra ise her ay 4 saat bu zamanın gerisine gelinecektir. Bu şekilde hamile kalmaya karar veren bir bayanın hamile kalma ihtimali en erken 8 ila 18 ay sürecektir.
Yine 2. Çözüm 8. Günden başlayarak her ay bir sonraki zaman dilimini kullanarak ta en dayanıklı elemanı istihdam edersiniz.
Bunun ailelere uygulaması ise hamile kalmaya karar veren bayanın 8. günden başlayıp her ay 12 saat sonrasını kullanarak hamile kalmasını beklemesi olacaktır. Bu şekilde uygulamalarda ise hamilelik en geç 8 ay sonunda gerçekleşmektedir.
Neler araştırılmalı
1- Osman Yıldız 1 Eylül 1997 de tüm dünyada bir ilk olarak İsteyene erkek isteyene kız sloganıyla, Kartal Devlet Hastanesi ve doktorları desteğinde Yıldız Aile Planlaması programını tanıtmış mıdır? Ve günümüze kadar bu programı kullanan yaklaşık 30 bin kişiden istediği dışı bir sonuç ortaya çıkmış mıdır? Hiç sakat çocuk doğumu var mıdır.
2- Sakat çocuk doğumlarının önlenebileceği bilgisinin ilk müracaat noktası Antalya Tıp Fakültesi Dekanlığıdır. (27 şubat 2003 günü) yazışmalar sonucu benim sunduğum teklifi bilimsel ve etik bulmadıklarını yazılı olarak ifade ettiler. Teklifim yerine kendileri bilimsel bir araştırma yapmışlar mıdır? Aradan geçen 20 ayda herhangi bir araştırma yaptılarsa ne tür bir sonuca ulaşılmıştır.Benim literatür kaynağı taleplerine istinaden açıkladığım bilgileri literatür kaynağına ihtiyaç var diyerek geçiştirmişlerdir. Geçen 20 ayda Literatür kaynağına sahibi olmuşlar mıdır?
3-Sağlık Bakanlığı benim teklifimi bilimsel ve etik bulmazken; bilimsel ve etik olan bir metodla bu konuyu araştırmaya başlamış mıdır? Başlamışlarsa ulaştıkları sonuç nedir. Başlamamışlarsa neden başlamamışlardır.
4-Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 20 ekim 2004 tarihinde verilen ve konunun araştırılmasını talep eden dilekçeme neye dayanarak cevap vermemektedir. Matematik ve kanıta dayalı tıpla ispatlandığı bildirilen bir bilgiyi bile araştırmaya davet eden bir dilekçeye cevap vermeme gibi bir hakları mevcut mudur?
Bu kurumun görevleri arasında yeni bir şeyleri bulmak ve araştırmak yok mudur? Yeni bir şeyleri bulmak ve araştırmak tıp fakültelerinin görevi değilse hangi kurum veya kuruluşun görevidir.
5-Sağlık Bakanlığı yine Cerrahpaşa tıp fakültesi gibi aynı dilekçeye cevap vermemektedir. 4 nolu şıktaki soruları cevaplandırmalıdır.
6-İstisnasız hemen hemen her gün görüşülen yetkililer ve basın mensupları neden bu konuda araştırma yapmamaktadırlar. Kim neye dayanarak bu konuyu gündem dışında tutmaktadır.
7-Esra Ceyhan hanımın hazırlayıp sunduğu A'dan Z'ye programında biri 26 eylül 2003 günü diğeri 22 aralık 2004 günü yapılan programlarda benim tam olarak konuyu anlatmama fırsat verilmemiş olsa da anlatılanları ve Esra Ceyhan'ın ısrarla yaptığı çağrıları duyan hiç resmi kurum olmuş mudur? Olmuşsa konuyu araştırmak üzere hiç dosya açılmış mıdır?
Bu 2 program arasında kanıta dayalı tıp çerçevesinde konuyu anlatan benim bir bebeğim dünyaya geldi. Bu bebekle ilgili hiç araştırma yapan kurum veya kuruluş olmuş mudur?
8-İHA 18 ağustos 2003 günü "Sakat Çocuk Doğumlarına Yıldız Formülü yöntemiyle Son" başlığı ile konuyu haber olarak servise sunmuştur. Ve bu haber halen daha "özel dosyalar" altında "güncel" konu başlığında durmaktadır.
Bu haber önemli ve güncel bir haber midir ki güncel başlığında tutulmaktadır. Aynı gruba bağlı Türkiye gazetesi ve TGRT bu konunun haberlerini neden yapmayı red etmektedirler. Yoksa bu haberin orada tutulmasının sebebi biz görevimizi yapmıştık demek için midir?
İHA yalan haber yapan bir ajans mıdır? Yada İHA müdürünün dediği gibi kardeşim biz bir kere haberinizi yapmışız daha yapamayız. Biraz da başkaları yapsın. Bu cümlenin anlamı ne demek olmaktadır.
9- Kanal 7 haberden İbrahim Erdoğan ve ekibindeki en az 10 kişi bu konuyu araştırmaya karar vermiştir. Yaklaşık 1 senede bu kişilerin araştırma sonuçları ne olmuştur. Bu konudan uzak durulmasını emreden kimdir.
10- Yeni Şafak Gazetesinin muhabir ve yetkilileri 1 senedir izinden dönmemiş midirler?
11- Haber Türk sorumlu ve yetkilileri konu defalarca konuşulmasına rağmen neden bu konuyu araştırmaya yanaşmamaktadırlar.
12-Hürriyetten Ertuğrul Özkök ve Oktay Ekşiden 1 senedir randevu talep eden bana neden bir randevu verilmemektedir. Hürriyet grubunun muhabirleri bile bu konudan haberdardırlar. Ve neden bu kişiler bu konuyu araştırmamaktadırlar.
13-Kanal D'den Fatih Altaylı beyden defalarca randevu talep ettim. Neden ne zaman adam oluruzu yazan biri adam gibi çıkıp cevap vermek yerine sürekli biz sizi arayacağız dedirtmektedir.
14-Ceviz Kabuğu Hulki Cevizoğlu Bu konuyu neden araştırmamaktadır. Neden konunun uzmanlarıyla program yapmamaktadır. Ve neden görüşmeye yanaşmamaktadır. Ve 2 senedir neden tüm telefonla görüşme isteğime karşı çıkmaktadır.
15- Falsh Tv istihbarat müdürü Mevlüt bey halen daha konuyu haber yapacaktır. Yaklaşık 1 senedir bu konu daha olgunlaşmadı mı? Flash Tv'nin haberlerinin akşam Saat 20:00 de tek tabanca olarak yayınlanmasının bu konuyla herhangi bir alakası var mıdır?
16- Sabah haberden bir çok kişi il görüştüm. Son olarak haberler müdürü Bülent Denli beyle görüşmemde biz bu konuyu haber yapmayız. Araştırmayız. Gidin Hürriyet haber yapsın demiştir. Büyük bir gazetenin haber müdürü rakip olan bir gazeteye neden haber paslamaktadır. Nedir gerçek.
17- İntternette değişik zamanlarda konu haber olarak yer almıştır. Buna rağmen Sağlık Bakanlığı ve muhatap tıp fakülteleri neden sessiz kalmaktadırlar. Ben yalan yanlış şeyler iddia ediyorsam bu kurumlar neden beni savcılığa şikayet etmemektedirler. Yazdıklarımın doğru olduğunun ispatı değil midir bu durum.
18- Akparti İstanbul il başkalığı bu konuyla ilgili görüşme talebime 2 aydır cevap vermemektedir. Ve benim taleplerime hep biz sizi arayacağız denmektedir. Bu aramanın zamanı ne zaman gelecektir.
19-AKİM(Akparti iletişim merkezi 444 25 44) kanalıyla yaptığım müracaatlara yetkililerden randevu verilmesini beklemekteyim. Bu konunun yetkililerinin zamanları çok değerlidir. Her gün Ülkemizde yaklaşık 1000 bebeğin hayatı çok mu değersizdir.
20- Zaman, Cihan ve Samanyolu Tv çalışanları her konuşmamızda konuyu haber yapmak için can atarlarken yapılan haberleri kim durdurmaktadır. Tamamen halktan toplanan paralarla oluşmuş olan bu kurumlar Allah Rızası için çalışmaktan daha ulvi bir menfaat rızası mı bulmuşlardır.
21- BBC İngiltere'den Türkçe konuşan kişi 3 sefer Türkiye muhabirlerine konuyu araştırma talimatı vermiştir.Bu kişiler ve son NTV den Zafer Arapgir'li konuyu araştırmış mıdır? Benimle hiç konuşmadan araştırmışsa ne tür bir sonuca ulaşmıştır. Bunu cevaplayabilir mi?
22- Hürriyet'ten Erkan Çelebi ve Akşam'dan Gül Kilerko benimle ilgili 2 yalan habere imza koymuşlardır. Bu kişilere daha sonra defalarca çağrı yapmama rağmen neden bu konuyu araştırmamaktadırlar. Benimle ilgili yalan heber yapmaya kalemleri fütürsuzca çalışan bu kişiler neden ben İstanbul'da olduğum halde benimle görüşmekten kaçmaktadırlar. Kimden aldıkları emirlerle hakkımda yalan haber hazırlamışlardır.

 


 

 

İlgi Çeken Başlıklar

Kanıta Dayalı Tıp çerçevesinde dünyaya gelmiş olan Osman Yıldız'ın 5. çocuğu Fatih Emircan Yıldız'ın Albümü

Sakat, Sorunlu Çocuk Dogumlarına Son

Acıda olsa öğrendim ki;

Taşlamaya Davet Çağrısı

Gelecekten, bebeğinizden bir mektup

Döllenme zamanı bebeğin sağlığını doğrudan belirler

Yıldız Aile Planlaması programının mucidinin 3 Kızdan sonra bizzat kendinin programı denemesi anlamına gelen Osman Yıldız'ın 4. çocuğu Tarık Ümitcan Yıldız'ın Fotoğraf albümü